Привід: електродвигун 220/380 В
Потужність: 2,2 кВт
Продуктивність: до 30 м³
Діаметр поліна: до 50 см
Довжина поліна: до 64 см
Дровокол виробництва ТМ «Palche» KMR-12Е механічний призначений для колки дров будь-яких порід дерева і будь-якої вологості діаметром до 500 мм і довжиною до 640 мм.
Дроворуб працює за принципом дії штовхача, який приводиться в дію зубчастою рейкою. При роботі дровокол здатний розвивати зусилля до 12 т, що дозволяє справлятися з будь-якими породами дерева. Швидкість ходу рейки дровокола становить всього 1,5 секунди що набагато вище ніж швидкість роботи гідравлічних дроворубів. За рахунок таких характеристик продуктивність дровокола лежить в межах від 15 до 30 м3 в зміну. Продуктивність безпосередньо залежить від якості підготовки сировини і кількості персоналу задіяного в роботі.
Основним робочим елементом дровокола є ніж безпосередньо через якого проходить процес колки. Ніж дровокола виконаний з високоякісної сталі яка в обов’язковому порядку проходить процес термообробки на нашому підприємстві за допомогою сучасної установки ТВЧ.
Дроворуб KMR-12Е оснащений електричним двигуном потужністю 2,2 кВт який підключається до мережі через магнітний пускач з тепловим реле, яке спрацьовує при надмірних навантаженнях. Працює двигун дровокола від мережі 220 В або 380 В. Для забезпечення додаткового ступеня захисту дровокола на валу елктродвигуна встановлена фрикційна муфта
Дровокол KMR-12Е кріпиться до жорсткої рами з двутавра і профільної труби. На рамі є два колеса для зручності переміщення дровокола по території. Стіл дровокола має спеціальні ребра жорсткості які дозволяють витримувати великі поліна.
Повний цикл виробництва дровокола KMR-12Е відбувається на нашому підприємстві. Ми проводимо контроль якості на всіх етапах нашого виробництва. Обов’язково шліфуються всі посадочні поверхні. Постійно контролюється якість зварних швів. Перед тим, як провести фарбування, ми робимо зачистку всіх конструкцій. Всі елементи покриваються порошковою фарбою, що надзвичайно подовжує термін служби конструкцій. Надійний корпус забезпечує довговічність та стабільність пристроїв.
Слід зауважити, що показник продуктивності залежить від діаметру та якості сировини, а також кількості персоналу залученого до роботи.
Заощаджуйте свої кошти, та використовуйте економне паливо разом з агрегатами TM PALCHE!
Технічні храктеристики
Габаритні розміри і масові характеристики |
|
Довжина, см | 220 |
Ширина, см | 120 |
Висота, см | 120 |
Вага, кг | 250 |
Основні робочі характеристики |
|
Макс. Продуктивність, м3/зміну | 30 |
Макс. довжина поліна, см | 64 |
Макс. Діаметр поліна, см | 50 |
Швидкість ходу рейки, с | 1,5 |
Зусилля розколювання, т | 12 |
Характеристики двигуна |
|
Потужність двигуна, кВт | 2,2 |
Макс. Оберти на валу двигуна, об/хв | 3000 |
Напруга живлення, В | 220/380 |
Основные | |
---|---|
Производитель | Palche |
Страна производитель | Украина |
Состояние | Новое |
- Цена: 41 500 грн.