
Косилка роторна Wirax 1,65м Польща для МТЗ/ЮМЗ
59 520 ₴
- Немає в наявності
+380972140874
- +380 (97) 214-08-74ВІДДІЛ ПРОДАЖУ
- +380 (97) 167-97-50ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ
- +380 (99) 341-38-58БУХГАЛТЕР
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АДРЕСНА ДОСТАВКА З ВСЬОГО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ З ОПЛАТОЮ ПЛУЧЕНІ.
САМІ НІЗНАЧНІ ЦЕНИ НА С/Х ТІХНИКУ І ДОСТАВУ, БУТТРОЄ ТА КАЧЕСТВУВАНІ, ГІБНІ СИСТЕМИ СКИДОК ДЛЯ ОПТОВИХ І ПОСТАННИХ ПОКУПАЛІВ.
ЖДЕМ ВАШИХ ЗВОНКОВ.
Косилка роторна Wirax Z-069 (1,65 м) (Польща)
| Країна виробників | Польща |
| Тип | навісна |
| Робоча ширина | 1,65 м |
| Висота звантаження | 40 мм |
| Кількість ножів | 6 шт. |
| Сила трактора | від 38 к.с. |
| Продуктивність | 1,6 га/час |
| Обертання роторів | 2025 р. н. е. |
| Обороти ВВП | 540 об/мин |
| Розміри під час транспортування | д 3,20 * ш 1,0 * в 1,0 |
| Вага | 350 кг |
|
Запчастини до косарки 1,65 м WIRAX |
Ціна |
|
Диск нижній |
750 грн |
|
Диск верхній |
750 грн |
|
Барабан в зборі |
400 грн |
|
Шпонки (кріплення валів) |
20 грн |
|
Болт (кріплення диска) |
13 грн |
|
Шків приводу малий |
400 грн |
|
Шків приводу великий |
780 грн |
|
Ступиця конусна |
760 грн |
|
Вал до барабана |
200 грн |
|
Вал шліцевий ВОМ |
340 грн |
|
Втулка пластику |
30 грн |
|
Тримач ножів |
77 грн |
|
Ремінь привідний |
150 грн |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wirax |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина захвату | 1650 мм |
| Кількість ножів | 8 шт. |
| Кількість шарнірних редукторів | 2 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 40 к.с. |
- Ціна: 59 520 ₴









